Poznávací zájezdy – Itálie

Itálie - Ostrov Ischia – Neapol – Pompeje – Vesuv

Typ zájezdu: Poznávací
Doprava: Letecky

Poznávací zájezd po ostrově s termálními lázněmi a návštěvou Neapole, Pompejí a Vesuvu

8 denní poznávací letecký zájezd

1. den: transfer z Ostravy do Katowic a odlet na pravidelné lince do Neapole. Po příletu následuje krátká prohlídka Neapole, odjezd do přístavu a lodní transfer na ostrov Ischia, transfer na ubytování, večeře, nocleh.

2. den: snídaně, odjezd na polodenní okružní jízdu ostrovem, individuální volno, večeře, nocleh.

3. den: snídaně, odjezd do San't Angela termálního parku Tropical. V areálu je rozmístěno 10 bazénů s různými teplotami vody od 18 do 40 °C. Je zde i bazén s mořskou vodou a bazén s přírodně radioaktivní vodou. Park dotváří vodopády, jacuzzi, Kneippovy bazény, sauna a římské jeskyně. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

4. den: snídaně nebo snídaňový balíček, odjezd na celodenní výlet do Pompejí – významného města z doby antického Říma, které bylo zničeno při sopečné erupci Vesuvu. Výjezd na Vesuv nabízející nádherné výhledy. Odjezd na ubytování, večeře, nocleh.

5. den: snídaně, individuální volno, fakultativně možnost skupinového výletu na ostrov Capri (jeden z nejkrásnějších ostrovů v Tyrhénském moři, který byl oblíbeným místem již starověkých římských císařů). Večeře, nocleh.

6. den: snídaně, odjezd do Ischia Ponte, procházka historickým centrem, fakultativní vstup do Aragonského hradu, prohlídka hradu. Následuje odjezd do pizzerie na „pizzaparty“ (možnost přípravy vlastní pizzy, po celou dobu konání akce neomezená konzumace pizzy, vody a vína). Odjezd na ubytování, volno, večeře, nocleh.

7. den: snídaně, individuální volno, fakultativně možnost návštěvy termálních parků Poseidon nebo Negombo, večeře, nocleh.

8. den: snídaně, odjezd do přístavu, lodní transfer do Neapole, transfer z přístavu na letiště. Odlet z Neapole do Katowic a transfer do Ostravy.


Ceník
číslo zájezdu termín nocíL v 1/2
IS-19-9-47430.09.-07.10.721.990
Vysvětlivky
zde
Konečná cena zahrnuje:
leteckou dopravu Katowice – Neapol a zpět včetně autobusových a lodních transferů letiště – ubytování – letiště, transfer Ostrava – Katowice – Ostrava, příruční zavazadlo do 10kg, 7× ubytování v hotelu*** s polopenzí na Ischii, průvodce/delegáta, vstupné do termálního parku Tropical, „pizzaparty“, celodenní výlet včetně trajeků a autobusu do Pompejí a na Vesuv, letištní taxu a služby, bezpečnostní taxu a palivový poplatek.
Konečná cena nezahrnuje:
komplexní pojištění včetně storna zájezdu za 490 Kč, vstupy a fakultativní výlety hrazené na místě: Aragonský hrad (cca 13 EUR), Pompeje (cca 14 EUR), Vesuv (cca 12 EUR), Capri (cca 60 EUR + vstupy cca 60 EUR), termální parky Poseidon nebo Negombo (cca 32 EUR / celodenní a cca 27 EUR / polodenní). Pobytová taxa cca 2 EUR/osoba noc je splatná na místě na recepci hotelu. Možnost dokoupení zavazadla k odbavení 20kg za 1 990 Kč nebo 32kg za 2 490 Kč oba směry.

VYSVĚTLIVKY

Lřádné lůžko ve 2, 3 nebo 4 lůžkovém pokoji
B, Tbalkon, terasa
MSmořská strana
PDpřistýlka pro osobu nad uvedený věk (6, 10, 12, … 18)
L(12)řádné lůžko pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(6)přistýlka pro dítě do 6 let (5,99 let)
P(10)přistýlka pro dítě do 10 let
(9,99 let)
P(12)přistýlka pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(18)přistýlka pro dítě do 18 let
(17,99 let)
1/2pokoj, studio nebo apartmán dvoulůžkový
1/3pokoj, studio nebo apartmán třílůžkový
1/4pokoj, studio nebo apartmán čtyřlůžkový
AP …apartmán s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
AS …apart-studio s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
S …studio s počtem lůžek (2, 3)
MEZ …mezonet s počtem lůžek (2, 3 …)
*jednoduše vybavené objekty
**objekty s účelným vybavením
***objekty vyšší střední kategorie
****objekty s velmi dobrým standardem
*****luxusní hotely s nadstandardem
×