Švédsko a Finsko – Hokejová liga mistrů

Letecký zájezd na Hokejovou ligu mistrů do Švédska a Finska

Typ zájezdu: Aktivní
Doprava: Letecky

Letecky z Ostravy na 4 dny

Letecký zájezd do Švédska a Finska na CHL: Cestovní kancelář Marted ve spolupráci s HC Oceláři Třinec pořádá 4-denní letecký zájezd na dvě utkání Champions Hockey League. Nejprve zamíří naše cesta letadlem do švédského Stockholmu, kde se utkají naši Oceláři s domácími Djurgarden IF a po dvou dnech nás čeká přelet do Finska, kde bude hostit Oceláře domácí Tappara Tampere. Bude se jednat o netradiční zážitek, kdy do Švédska i Finska poletíte z Ostravy přímo s hráči HC Oceláři Třinec.

1. den: 06.09.2018 - ve 12.45 hodin sraz na letišti v Ostravě, odbavení a odlet z letiště Leoše Janáčka ve 14.45 hodin do Stockholmu na letiště Arlanda. Let bude trvat přibližně 2 hodiny a 15 minut. Po příletu bude následovat transfer na hotel a ubytování. Po ubytování je možnost prohlídky hlavního města Stockholmu - jeho historické části. Hlavní město Švédska se rozkládá na několika ostrovech v zálivu Baltského moře a je někdy přezdíváno jako "Benátky severu". Nejprve návštěvu začneme v jeho historické části Gamla Stan, kde na Vás dýchne čas středověku. Poté projdeme kolem nejstaršího farního kostela ve Švédsku - Storkyrkan. Poté bude následovat cesta ke Královskému paláci, který je se svými 600 pokoji jedním z nejrozsáhlejších na světě. Samozřejmě navštívíme nejstarší náměstí Stortorget a projdeme se jednou z prvních městských ulic. Pak bude následovat individuální volno, 1. nocleh.

2. den: 07.09.2018 - snídaně, v 10.00 hodin je pro zájemce možnost pokračování prohlídky Stockholmu, kde se vydáme na ostrov Djurgarden, kde bude možnost navštívit jedinečné muzeum Vasa, jehož unikátním exponátem je loď Vasa, která se potopila při své první plavbě roku 1628, a až po dlouhých 333 letech byla z moře vytažena a umístěna v muzeu, které je jednoznačně nejnavštěvovanějším muzeem ve Švédsku. Dále bude možnost navštívit muzeum legendární skupiny ABBA, případně zábavní park Gröna Lunds Tivoli. V 18.00 hodin sraz před HOVET arénou, která sousedí se známou arénou GLOBEN a v 18.30 hodin shlédnutí utkání mezi domácímí Djurgarden IF a HC Oceláři Třinec. Po utkání volný program, 2. nocleh.

3. den: 08.09.2018 - snídaně, uvolnění pokojů a v 10.30 hodin odjezd na letiště Arlanda. Odbavení a ve 13.00 hodin odlet ze Stockholmu do Tampere, kde let trvá přibližně 1 hodinu a 15 minut. Po příletu do Tampere (ve Finsku je +1 hodina oproti SEČ) následuje transfer na hotel, ubytování. Po ubytování bude možnost prohlídky města s průvodcem, kde hlavními atrakcemi jsou staré tovární haly přebudované na obchodní a zábavní centra. I zde v Tampere bude možnost pro zájemce zhlédnout večerní trénink Ocelářů. Volný program, 3. nocleh.

4. den: 09.09.2018 - snídaně, uvolnění pokojů do 12.00 hodin, kde si svá zavazadla uložíte do místnosti tomu určené. Volný program, který můžete využít k procházkám podél jezer Näsijärvi a Pyhäjärvi, případně navštívit některou z malebných hospůdek či restaurací, které se ve velké míře v centru města nacházejí. V 18.30 hodin sraz před stadionem Hakametsä a v 19.00 hodin zhlédnutí zápasu Champions Hockey League mezi Tappara Tampere a HC Oceláři Třinec. Po utkání bude přistaven autobus, který nás zaveze do hotelu pro vyzvednutí věcí a poté bude následovat cesta na letiště v Tampere. Následuje odbavení a kolem půlnoci odlet do Ostravy. Předpokládaný přílet do Ostravy v cca 01.30 hodin dne 10.9.2018.

K PRODEJI POSLEDNÍCH 24 MÍST!


Standardní klient
číslo zájezdu termín nocíosoba v pokoji 1/2
SF-18-9-85006.09.-09.09.312.990
Vysvětlivky
zde
Konečná cena zahrnuje:
leteckou dopravu Ostrava - Stockholm, Stockholm - Tampere a Tampere - Ostrava, vždy s příručním zavazadlem do 5 kg a zavazadlem na odbavení max. 13 kg, 3 x ubytování v hotelu kategorie min. 3* ve dvoulůžkovém pokoji, 3 x snídaně, transfery letiště - hotel - letiště, vstupenky na zápas Djurgarden IF - HC Oceláři Třinec a Tappara Tampere - HC Oceláři Třinec, průvodce, letištní a bezpečnostní taxy, palivový poplatek.
Konečná cena nezahrnuje:
vstupné do historických objektů, pamětihodností a na atrakce. Možnost uzavřít komplexní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a storna za 120 Kč. Rovněž možnost zajištění dopravy na letiště na trase Třinec - Český Těšín - letiště Mošnov a zpět za 150 Kč.

VYSVĚTLIVKY

Lřádné lůžko ve 2, 3 nebo 4 lůžkovém pokoji
B, Tbalkon, terasa
MSmořská strana
PDpřistýlka pro osobu nad uvedený věk (6, 10, 12, … 18)
L(12)řádné lůžko pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(6)přistýlka pro dítě do 6 let (5,99 let)
P(10)přistýlka pro dítě do 10 let
(9,99 let)
P(12)přistýlka pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(18)přistýlka pro dítě do 18 let
(17,99 let)
1/2pokoj, studio nebo apartmán dvoulůžkový
1/3pokoj, studio nebo apartmán třílůžkový
1/4pokoj, studio nebo apartmán čtyřlůžkový
AP …apartmán s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
AS …apart-studio s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
S …studio s počtem lůžek (2, 3)
MEZ …mezonet s počtem lůžek (2, 3 …)
*jednoduše vybavené objekty
**objekty s účelným vybavením
***objekty vyšší střední kategorie
****objekty s velmi dobrým standardem
*****luxusní hotely s nadstandardem
×