Švýcarsko – CHL

Letecký zájezd na Hokejovou ligu mistrů do Švýcarska

Typ zájezdu: Aktivní
Doprava: Letecky

Letecky z Ostravy na 3 dny

Letecký zájezd do Švýcarska na Champions Hockey League: Cestovní kancelář Marted ve spolupráci s HC Oceláři Třinec pořádá zájezd na Hokejovou ligu mistrů do Švýcarska. Kromě zápasu mezi domácími Lausanne HC a HC Oceláři Třinec bude možnost s průvodcem prohlédnout města Ženeva a Lausanne. Bude se jednat o netradiční zážitek, kdy do Švýcarska poletíte přímo s hráči HC Oceláři Třinec z letiště Ostrava - Mošnov.

1. den: v cca. 10.00 hodin sraz na letišti Ostrava - Mošnov, odbavení a ve 12.00 hodin (předběžný čas odletu) odlet do Ženevy. Po cca dvouhodinovém letu přílet do Ženevy a odjezd na krátkou prohlídku Ženevy - druhého největšího města Švýcarska. Město ležící na řece Rhoně a na břehu Ženevského jezera se 140 m vysokým vodotryskem, s mnoha promenádami a parky kolem. Rovněž shlédneme květinové hodiny, katedrálu sv. Petra, gotický kostel sv. Marie Magdaleny, Maison Mallet (bývalý biskupský palác), zeď reformátorů, městskou bránu a zbrojnici. Poté odjezd do 60 km vzdáleného Lausanne, ubytování, volný program, 1.nocleh.

2. den: snídaně, pro zájemce bude v 10.00 hodin s průvodcem prohlídka města Lausanne - hlavního města kantonu Vaud, ležícího na severním břehu Ženevského jezera. Jednou z hlavních atrakcí je Olympijské muzeum a k nejvýznamnějším památkám patří gotická katedrála Notre - Dame, biskupský hrad Sainte - Maire, Jacquemardova věž - pozůstatek středověkého opevnění města, náměstí Le Palud - malebné tržiště s radnicí a měšťanskými domy ze 17. až 20. století, odkud se po krytých schodech vystupuje ke katedrále, Kostel sv. Františka ve čtvrti Le Bourg, a jiné. Pro zájemce bude možné rovněž vyjet lanovkou na vrh Le Signal, odkud je nádherný výhled na celé město Lausanne a Ženevské jezero. Volný program, v 19.00 hodin bude sraz před novou Vaudoise arenou (hala pro MS 2020) a v 19.45 hodin shlédnutí utkání Champions Hockey League mezi domácímí Lausanne HC a našimi HC Oceláři Třinec. Po zápase volný program, 2. nocleh.

3. den: snídaně, v 9:30 hodin ráno odjezd na letiště v Ženevě a ve 12.00 hodin odlet do Ostravy. Předpokládaný přílet do Ostravy v cca 14.00 hodin.

Posledních pár volných míst k prodeji!


Ceník
číslo zájezdu termín nocí1. a 2. osoba na pokoji3. osoba na pokoji
SW-19-9-89114.10.-16.10.29.9909.690
Vysvětlivky
zde
Možnost dopravy z Třince a Českého Těšína na letiště Ostrava - Mošnov a zpět za 180 Kč.
Konečná cena zahrnuje:
leteckou dopravu Ostrava - Ženeva - Ostrava s příručním zavazadlem 5 kg a zavazadlem k odbavení 15 kg, 2 x ubytování v hotelu Ibis v Lausanne se snídaní ve dvoulůžkovém pokoji, transfer letiště - hotel - letiště, vstupenku na zápas Lausanne HC - HC Oceláři Třinec, průvodce, letištní a bezpečnostní taxy, palivový poplatek.
Konečná cena nezahrnuje:
komplexní pojištění včetně léčebných výloh a storna 120 Kč/pobyt, vstupné na atrakce a do pamětihodností.

VYSVĚTLIVKY

Lřádné lůžko ve 2, 3 nebo 4 lůžkovém pokoji
B, Tbalkon, terasa
MSmořská strana
PDpřistýlka pro osobu nad uvedený věk (6, 10, 12, … 18)
L(12)řádné lůžko pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(6)přistýlka pro dítě do 6 let (5,99 let)
P(10)přistýlka pro dítě do 10 let
(9,99 let)
P(12)přistýlka pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(18)přistýlka pro dítě do 18 let
(17,99 let)
1/2pokoj, studio nebo apartmán dvoulůžkový
1/3pokoj, studio nebo apartmán třílůžkový
1/4pokoj, studio nebo apartmán čtyřlůžkový
AP …apartmán s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
AS …apart-studio s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
S …studio s počtem lůžek (2, 3)
MEZ …mezonet s počtem lůžek (2, 3 …)
*jednoduše vybavené objekty
**objekty s účelným vybavením
***objekty vyšší střední kategorie
****objekty s velmi dobrým standardem
*****luxusní hotely s nadstandardem
×