Champions Hockey League – Stavanger Oilers – HC Oceláři Třinec

Letecky na Hokejovou ligu mistrů do Norska

Typ zájezdu: Aktivní
Doprava: Letecky

Stavanger

Letecky tam / zpět Ostrava !!!

Letecký zájezd do Norska na CHL: Cestovní kancelář Marted ve spolupráci s HC Oceláři Třinec pořádá 2-denní letecký zájezd na utkání Champions Hockey League do Norska. Soupeřem Ocelářů bude domácí tým Stavanger Oilers. Samozřejmě nebude chybět prohlídka přímořského města Stavanger. Bude se jednat o tradiční zážitek, kdy do Norska poletíte přímo s hráči HC Oceláři Třinec. Odlet je přímým letem z Ostravy, let zpět je rovněž přímým letem do Ostravy!!!

1. den: 10.10.2023 - v 09.00 hodin sraz na letišti Ostrava - Mošnov, odbavení a poté v 11.00 hodin odlet do Stavangeru. Let bude trvat přibližně 2 hodiny a 25 minut. Po příletu bude následovat transfer na hotel do Stavangeru a ubytování ve 4* hotelu. Po ubytování bude možnost krátké prohlídky podvečerního Stavangeru a osobní volno, nocleh.

2. den: 11.10.2023 - snídaně (uvolnění pokojů nejpozději do 11.00 hodin, zavazadla se uloží do místnosti u recepce hotelu). Od 10.00 hodin bude pro zájemce prohlídka významného přístavního města Stavanger, které bylo založeno již v roce 1125. V současné době je Stavanger třetím největším městem Norska nacházející se na jihozápadě země na pobřeží Severního moře. Je plné překrásných barevných domečků, kde se mísí historie se současností, to vše obklopené jezery a jedinečnou přírodou. V centru města stojí nejstarší norská katedrála Stavangen Domkirken postavená v roce 1125. Nedalekto od katedrály se nachází věž Valbergtårnet, která byla postavena v roce 1853 a sloužila jako bývalá pozorovatelna. Cestou k stavangarskému přístavu již z dálky budete vidět moderní budovu Norského ropného muzea Norwegian Petroleum Museum. Od roku 1999 provází návštěvníky celým procesem zpracování ropy od objevu ropného vrtu, přes těžbu, až po výrobu samotného benzinu či nafty. Součástí exhibice jsou nejrůznější předměty, modely a filmy, které vás interaktivní formou poučí o technologické stránce výrobních postupů a o vlivu ropného průmyslu na norské obyvatelstvo. Jako bonus můžete na vlastní kůži zažít cestu evakuační šachtou. Po prohlídce centra města Stavanger, kde najdete celou řadu obchodů, barů a vyhlášených restaurací následuje individuální program. V 17.00 hodin bude sraz před DNB Arenou, kde obdržíte vstupenku na utkání mezi domácími Stavanger Oilers a našimi HC Oceláři Třinec, které začíná v 18.00 hodin. Po utkání budou před halou přistaveny autobusy, které Vás zavezou k  hotelu pro vyzvednutí zavazadel a bude následovat cesta na letiště ve Stavangeru. Předpokládaný odlet ze Stavangeru do Ostravy s přímým letem je plánován ve 22.00 hodin.

POZOR ZMĚNA: NÁVRAT PŘÍMÝM LETEM DO OSTRAVY!!!


Ceník
číslo zájezdu termín nocí1. a 2. lůžko na pokoji3.osoba na pokoji-přistýlka
NO-23-5-72310.10.-11.10.111.49010.490
Vysvětlivky
zde
Možnost transferu na trase Třinec-Český Těšín-letiště Mošnov a zpět za 200 Kč.

Příplatek za jednolůžkový pokoj: 1.200 Kč/pobyt.
Konečná cena zahrnuje:
leteckou dopravu Ostrava - Stavanager - Ostrava, 1x ubytování se snídaní v hotelu kategorie 4*, transfery letiště-hotel v Stavangeru-letiště, průvodce, vstupenka na utkání Stavanger Oilers-HC Oceláři Třinec, letištní taxy a palivové poplatky.
Konečná cena nezahrnuje:
komplexní pojištění za 90 Kč a vstupné do pamětihodností nebo na atrakce.

VYSVĚTLIVKY

Lřádné lůžko ve 2, 3 nebo 4 lůžkovém pokoji
B, Tbalkon, terasa
MSmořská strana
PDpřistýlka pro osobu nad uvedený věk (6, 10, 12, … 18)
L(12)řádné lůžko pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(6)přistýlka pro dítě do 6 let (5,99 let)
P(10)přistýlka pro dítě do 10 let
(9,99 let)
P(12)přistýlka pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(18)přistýlka pro dítě do 18 let
(17,99 let)
1/2pokoj, studio nebo apartmán dvoulůžkový
1/3pokoj, studio nebo apartmán třílůžkový
1/4pokoj, studio nebo apartmán čtyřlůžkový
AP …apartmán s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
AS …apart-studio s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
S …studio s počtem lůžek (2, 3)
MEZ …mezonet s počtem lůžek (2, 3 …)
*velice jednoduše vybavené objekty
**jednoduše vybavené objekty s účelným vybavením
***objekty střední kategorie se standardním vybavením
****objekty vyšší kategorie s velmi dobrým standardem
*****luxusní objekty s nadstandardem
×