Řecko – Rhodos – Pefkos

Ilyssion Beach Resort ***+

Typ zájezdu: Pobytové u moře
Doprava: Letecky

(oficiální kategorie ****)

„All inclusive“ v ceně

Letecké zájezdy na 8, 11 a 12 dní / odlet – přílet Ostrava

Poloha: Renovovaný hotel Ilyssion se nachází u pláže mezi klidnějšími letovisky Pefkos a Lardos. Skládá se z hlavní dvoupatrové budovy a několika jednopodlažních budov, které obklopuje hezká udržovaná zahrada. Hotel leží přímo u písečné pláže s kamenitým vstupem do moře (vstup do moře po schůdcích). Nejbližší pláž s písčitým vstupem do vody je vzdálená 100 metrů. Do letoviska Pefkos je to cca jeden kilometr. Hlavní ostrovní metropole, Rhodos, je vzdálená 50 km - autobusová zastávka přímo u hotelu. Z letiště do hotelu Ilyssion je to 55 km.

Vybavení: Hostům je k dispozici recepce s možností pronájmu sejfu (za poplatek), Wi-Fi a internetový koutek (obojí za poplatek), restaurace, lobby bar, snack bar u bazénu, jeden bazén sladkovodní a jeden bazén s mořskou vodou (lehátka se slunečníky u bazénů zdarma, u pláže za poplatek), dětský bazén, dětský koutek, dětské hřiště, kulečník, tenisový kurt, plážový volejbal a minimarket. Za poplatek lze využít jacuzzi a hernu.

Ubytování: Dvoulůžkové pokoje s možností jedné přistýlky jsou vybaveny klimatizací (zdarma 1.7. − 31.8.), ledničkou, TV-SAT, telefonem, koupelnou s WC (sprchový kout a vysoušeč vlasů) a balkonem nebo terasou. Na vyžádání možnost vyžádat rodinné pokoje anebo junior suite až pro 4 osoby.

Stravování: All inclusive zahrnuje snídaně, lehké obědy a večeře - vše formou bufetu. Odpolední káva, čaj, sušenky a zmrzlina pro děti. Místní nealkoholické (11.00 - 22.45) a alkoholické nápoje (12.00 − 22.45), vždy v místech a časech určených hotelem.

Sport a zábava: Zdarma plážový volejbal, tenisový kurt (náčiní za poplatek), animační centrum pro děti. Vodní sporty na pláži, minigolf, nabídka výletů (vše za poplatek). Návštěva blízkého letoviska Pefkos s obchůdky, tavernami a nočním životem.

Akční nabídka


Ceník
číslo zájezdu termín nocíL,B/TP(12)PD
Vysvětlivky
zde
Dítě do 2 let bez nároků na služby – zdarma.

V Řecku je zavedena povinná pobytová taxa, která platí pro všechny přílety od 1. 1. 2018. Pobytová taxa je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše se odvíjí od kategorie daného ubytovacího zařízení. Přibližná výše této pobytové taxy je v apartmánu a hotelu*/** 0,50 EUR/pokoj/noc, v hotelu*** 1,50 EUR/pokoj/noc, v hotelu**** 3 EUR/pokoj/noc a v hotelu***** 4 EUR/pokoj/noc. Upozorňujeme, že výše pobytové taxy může být během sezony změněna.
Konečná cena zahrnuje:
leteckou dopravu Ostrava – Rhodos a zpět včetně autobusových transferů letiště – ubytování – letiště, 7, 10 nebo 11 nocí ubytování s all inclusive, delegáta, letištní taxu a služby, bezpečnostní taxu a palivový poplatek.
Konečná cena nezahrnuje:
komplexní pojištění včetně storna zájezdu, pobytovou taxu (splatná na místě).

VYSVĚTLIVKY

Lřádné lůžko ve 2, 3 nebo 4 lůžkovém pokoji
B, Tbalkon, terasa
MSmořská strana
PDpřistýlka pro osobu nad uvedený věk (6, 10, 12, … 18)
L(12)řádné lůžko pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(6)přistýlka pro dítě do 6 let (5,99 let)
P(10)přistýlka pro dítě do 10 let
(9,99 let)
P(12)přistýlka pro dítě do 12 let
(11,99 let)
P(18)přistýlka pro dítě do 18 let
(17,99 let)
1/2pokoj, studio nebo apartmán dvoulůžkový
1/3pokoj, studio nebo apartmán třílůžkový
1/4pokoj, studio nebo apartmán čtyřlůžkový
AP …apartmán s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
AS …apart-studio s počtem lůžek
(2, 3, 4 …)
S …studio s počtem lůžek (2, 3)
MEZ …mezonet s počtem lůžek (2, 3 …)
*velice jednoduše vybavené objekty
**jednoduše vybavené objekty s účelným vybavením
***objekty střední kategorie se standardním vybavením
****objekty vyšší kategorie s velmi dobrým standardem
*****luxusní objekty s nadstandardem
×